logo-mini

Strefa relaksu

Smrekowa Polana Resort & SPA to nie tylko obiekt noclegowy w Zakopanem, w którym możesz wynająć luksusowy apartament SPA Zakopane, ale również, a może przede wszystkim, przestrzeń dla duszy i ciała.

Nasi Goście mają możliwość skorzystania z nowoczesnej i bogato wyposażonej Strefy Relaksu, która obejmuje:

  • saunę fińską (suchą) o temp. 40 – 110 ℃,

  • łaźnię parową o temp. 40 – 50 ℃,

  • jacuzzi,

  • balię do schładzania przy saunie,

  • wiaderko (bosmanka) z zimną wodą,

  • generator lodu,

  • strefę wypoczynku.

Sauna fińska jest sauną suchą, w której panuje niska wilgotność, a temperatura osiąga od ok. 40 do 110 ℃. Jest niewątpliwie jedną z najbardziej popularnych metod pozwalających na odprężenie i oczyszczenie organizmu z toksyn. Ponadto sauna odpręża mięśnie, obniża ciśnienie krwi i odstresowuje. Jest to również doskonała forma hartowania ciała.

Kąpiele parowe mają dobroczynny wpływ na zdrowie. Oczyszczają ciało z produktów przemiany materii i toksyn, a także inhalują drogi oddechowe. Dodatkowo wysoki poziom wilgotności znajdujący się w łaźni parowej sprawia, że skóra jest idealnie nawilżona, ujędrniona i wygładzona. Sauna parowa, ze względu na swoje prozdrowone działanie, jest wskazana przy przewlekłych chorobach, zwłaszcza tych związanych ze stawami. Łagodzi także objawy nawracających chorób pulmonologicznych – astmy, zapalenia oskrzeli. Wskazana jest również dla alergików.

Nasza strefa Wellness zapewnia niezapomniany relaks, zwłaszcza po wyczerpujących wędrówkach górskich i korzystaniu z miejskich atrakcji.

Stres? Napięcia? Dzięki naszym zabiegom kosmetycznym i relaksującym, w tym masażom relaksacyjnym oraz klasycznym, szybko oczyścisz swoje ciało oraz umysł ze wszystkich niepotrzebnych emocji. Masaż ciepłą i aromatyczną czekoladą wprawi Cię w fantastyczny humor, a miodowy zabieg na ciało stanie się prawdziwa ucztą dla zmysłów. Zabiegi pielęgnacyjne na twarz oraz na ciało, nadadzą skórze aksamitnej gładkości oraz pozwalają odprężyć się po dniu pełnym wrażeń. Nasz wykwalifikowany personel zadba również o doskonałą atmosferę.

Górskie powietrze, aktywny wypoczynek, komfortowe apartamenty oraz profesjonalne zabiegi w strefie Wellness tworzą ofertę, która z pewnością zadowoli każdego Gościa i sprawi, że wypoczynek w Zakopanym będzie niezapomniany!

Potrzebujesz odrobiny luksusu? My oferujemy znacznie więcej!

Centrum Wellness & SPA dostępne jest dla naszych Gości bez żadnych dodatkowych opłat (godzina dziennie).

Dodatkowo w Strefie Relaksu oferujemy całą gamę masaży jak i zabiegów na ciało. Dowiedz się więcej.