logo-mini
Masaże

Przygotowaliśmy dla Was pełną gamę masaży, od klasycznych po egzotyczne. Każdy zabieg poprzedzony jest krótkim wywiadem, w którym fizjoterapeuta rozpozna Wasze indywidualne preferencje i potrzeby.

Clasic

Manualny masaż klasyczny całego ciała, działa przeciwbólowo, reguluje napięcie mięśniowe, przyspiesza przemianę materii. Wskazany w zespołach bólowych kręgosłupa i nóg, stanach przewlekłego zmęczenia oraz stresu. Regularne korzystanie z dobrodziejstw masażu klasycznego polepsza samopoczucie, poprawia wygląd skóry i zmniejsza napięcie mięśniowe kręgosłupa, pleców i karku.

Czas trwania: 60 min.

Relaksacyjny

Masaż relaksacyjny przeznaczony jest dla osób zmęczonych zarówno fizycznie jak i psychicznie. Pozwala zredukować napięcia mięśni, zmniejszyć poziom stresu, a także odprężyć się i zrelaksować po intensywnym dniu. Relaksacyjny masaż pleców i karku sprawia, że mija uczucie napięcia mięśniowego, wraca energia i chęć do codziennego funkcjonowania.

Czas trwania: 60 min.

Kamieniami wulkanicznymi

Masaż kamieniami wulkanicznymi to idealny sposób na relaks i odprężenie ciała po intensywnym dniu. Podczas masażu wykorzystywane są gorące, bazaltowe kamienie pochodzenia wulkanicznego, które specjalista nakłada na wybrane punkty energetyczne znajdujące się na ciele np. wzdłuż kręgosłupa, dłoni lub brzucha. Ciepło płynące z kamieni oraz spokojne, powolne ruchy podczas wykonywania masażu, pozwalają na maksymalne rozluźnienie napiętych mięśni. Dodatkowo masaż odstresowuje, oczyszcza organizm z toksyn i łagodzi ból.

Czas trwania: 90 min.

Częściowy kręgosłupa

Masaż częściowy wykonywany na wybraną partię ciała np. pleców lub nóg pozwala na złagodzenie objawów zwiększonego napięcia mięśniowego. Masaż doskonale wzmacnia słabsze tkanki mięśniowe, niweluje uczucie ciężkich nóg, redukuje opuchliznę.

Czas trwania: 30 min.

Hawajski Lomi Lomi

Masaż Lomi Lomi to tradycyjny hawajski masaż relaksacyjno - regenerujący. Hawajczycy wierzą, że zdrowie to stan swobodnego przepływu energii w ciele, a choroba pojawia się, gdy ten przepływ zostaje na dłuższy czas zablokowany. Przed rozpoczęciem masażu, specjalista zadaje pytania dotyczące przebytych kontuzji, urazów, a także dolegliwościach, jakie towarzyszą pacjentowi w danym momencie. Na podstawie uzyskanych informacji dopierana jest najodpowiedniejsza technika masażu. Masaż Lomi Lomi doskonale rozluźnia mięśnie, poprawia krążenie krwi i limfy, zwiększa ruchliwość stawów, a także wycisza i relaksuje.

Czas trwania: 90 min.